Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krev na tlamičce

Ahojky,

chováme agamy kočinčinské. Včera jsem si všimla, že je na teráriu trošku krve. Tak jsem je prohlížela a zjistila, že samec má na pravé straně tlamy trochu krve. Bude to tím, že neustále naráží do skla. Čím mu to můžu zahojit? Nějakým roztokem?
Předem děkuji za odpověď.

sám agamy nemam ale kamaradovivečer když se zhaslo v místnosti tak samec vrážel do skla protože se viděl jak v zrcadle nakonec pomohlo že kouskem mýdla z venkovní strany skla udělal pár čar připomínající mříže do té doby agamák nemohl pochopit sklo jako překážku a stále na ně dorážel čáry viděl a jen se naparoval protože tam viděl zjevně překážku/mříž/