Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová korálovka - krmení

Zdravim vsechny mistni odborniky.
Pred dvema dny jsem si prinesl domu koralovku sedlatou od chovatele, stara je asi dva roky.
Dal mi k ni i jednu mysku s tim,ze ji krmil asi pred tydnem.
Vcera i dneska jsem mu tam mysku zkousel dat,ale on si ji nevsima.. Mys tam vydesene pobiha, ale jeho to nechava chaldnym,i kdyz je ji "tvari v tvar" (doslova).
Je to normalni ? Mam pockat? Nebo mu tam mam tu mys proste nechat ?

A dalsi dotaz - chapu to spravne,ze mam koralovce pres noc zhasinat svetlo ?

Predem diky za vase odpovedi.

http://plazi.reptile.cz/index.php?option=com_conten t&task=view&id=103&Itemid=106
http://www.volny.cz/richardhorcic/www%20stranky/tri angulum.htm

Zde jsou odkazy na články místních přispívajících. Podle toho se pokus ji vytvořit podmínky. Světlo samozřejmě vypínat, jak už zde padlo - slunce taky nesvítí 24h denně. Noční pokles teploty je žádoucí. Podmínky chovu jsou základ. Myš mu tam samozřejmě nenechávej, už tu bylo pár fotografií, jak to pak může s hadem dopadnout.Jak už zde padlo - zkus to za pár dní znovu. Některé kousky se potřebují aklimatizovat. ;-)