Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem physignathus - zere sve vykaly

Ahoj,
nejakou dobu jsem neregistroval zadne vetsi vykaly v terariu, kdyz se nam po case podarilo pozorovat jak jester vylucuje, zjistili jsme ze sve vykaly okamzite sezere. Setkal jste se nekdy nekdo s takovym chovanim, chybi mu neco ve strave? Je mu 6 mesicu, stravu ma 6x tydne - pestrou, sarancata z louky, cvrcky, obcas zophobas nejakou rybicku, roboran, sepiova kost...

Zajimalo by me jestli nekdo z vas pozoroval neco podobneho. Ja jsem donedavna kazdy den odklizel exkrementy z vody, ale asi pred ctrnacti dny proste prestaly, zpocatku jsem mel obavy jestli nema jester problemy s vylucovanim ale potom jsem zjistil tohle. Jinak je podle me zcela v poradku, proporce v pohode, pekne roste je zivy (ve smyslu cily :)) a ma svetlou barvu. Snad az na to ze je pomerne dost zravej...