Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gutky, terárium

Ahoj, mám 2 guttky, asi 100cm a chtěl bych se zetat, jestli jim mám vyndat "tunel" (takovej "pařez", ale dutej) aby si zvykali na okolí ? Nebudou se zahrabávat do lignocelu ?

Jinak jim tam do příštího týdne dám ultrazvukový mlhovač (zabuduju ho tam aby k němu neměli přístup...(schvalně si nekdy sahnete na ten keramický disk (ve vode, zapnutý), pekne to kopne :)) )

Pařez jim tam nech,at se maj kde schovávat.Oni na okolí nejsou moc zvědavé.Vindej ten mlhovač,nejsou to pralesničky,ale užovky ze středního pásma.Dneska už by se měli připravovat na zimování a né se válet v mlze jako tropická zvířata.;-)