Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ještěr do paludária

Dobrý den
Rozhodli jsme se zkusit postavit tropické terário a nebo paludárium.Zhruba už je hotové.Rozměry jsou 110x40x40(dxvxš).Otazka zní,chtěli bychom nejakou agamu a nebo anolise,kterému by terário a prostředí vyhovovalo.Máte nějaké tipy nebo rady?
Děkuji za odpovědi;-)

Ahoj,
mně se v takovémto typu terária osvědčili Holaspis guentheri - dobře snášejí tropické klima,hodně běhají,a mají denní aktivitu,nepoškozují rostliny.Pokud bys chtěl,není problém je kombinovat např s dendrobatkami....pokud je to terárium myšleno jako expoziční,myslím že je to efektní kombinace...