Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chov chameleonů v páru

zdravím.chci se zeptat jestli se může chameleon celoročně chovat v páru.hodlam si pořídit 8 měsíční samici v těle má přes 12cm..samec má 15cm v těle.nebude ji sameček napadat.??mam terárium o velokosti 70d 50s a 85v...predem dekuji za odpovědi.;-)

Ono celorocne se i da, ale zalezi na tom kdy byla snuska, v tom obdobi nechat samici relaxovat...Jinak terko by melo byt co nejvetsi a huste zarostene, tak aby nedochazelo k zbytecnym ocnim kontaktum...proste aby se tam dva chamici ztratili....To terko by muselo byt tak velke, ze od toho vetsinou upousti, pac je jednodussi mit daleko mensi dve teraria...