Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc v Pardubiciach..

Zdravim vsetkych..Zhanal by som pomoc,resp. nadsencov z Pu a okolia potreboval by som pomoct s neprirodzenym flakom na mojej E.G.Predpokladam ze je to "len" popalenina starsieho data,a tak isto s urcenim pohlavia lebo svojim neodbornym zistovanim by som jej mohol ublizit..Nemam skusenosti a stale je lepsie si nechat poradit,ako ublizit..Tak najde sa niekto??;-)

loading...

No prave som to s priatelkou skusali a nafotit to neide lebo na fotkach nic nieje vidiet..Je to mala farebna odlisnost od zfarbenia a este je pred zvlekom,a cela sa leskne..Ver mi ze by som bol rad keby som sa toho zbavil lebo mam uz dohodnuty prirastok(butter),a nerad by som ho ohrozil nejakym koznym onemocnnim..A najst veterinara v Pardubiciach ktory by sa venoval plazom je nadludsky vykon tak som chcel skusit aj nediplomovanych odbornikov...

Ahoj,
hlavně ne Svobodovou v Pce na Dukle.Byla dlouho na mateřské a vypadla z toho.Kamarád u ní byl s agamou přes svlekem,nevěděli co to je proč je tak tmavá a ona nepoznala, že se bude svlékat a dala jim nějaké mastičky.To spíš zkuste MuDr.Bacílkovou je taky na Dukle a ta je super.