Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s vyprazdnovanim

Ahoj...
Pls ak by mi niekto vedel pomoct z nasou Agamou... uz asi 4 tyzdne se nevyprázdnil... no mozno aj viac.... povacsinou sa iba povaluje po terarku... ked mu hodim potravu tak sa nazere a zas nic... teplota v terarku by mala byt ok... ma aj vyhrievacie miesta ale teraz tam moc casu netravi... (vitaminy dostava pravidelne aj UV) je mozne ze ide zimovat? ale by som mu s tym pomohol?.. neake prehanadlo alebo co?.. ci to nechat tak sa bojim aby sa mu to v crevach neak nezapalilo alebo co...

Dakujem za pomoc

Pokud normalne zere, tak neverim ze by se nevyprazdnovala. Ja si myslel to same u meho jestera dokud jsem nezjistil ze vsecho co vylouci zase sezere, protoze je ale uplne v poradku, normalne zere a je v kondici tak to neresim. Chci tim rict ze pokud zere, tak vylucuje to je jednoducha matematika...