Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhkost = aktivita ?

Ahoj,
Chtěl bych se zeptat, zda má vlhkost něco společného s aktivitou u gutek.
když jsem moc nerosil, vlhkost byla kolem 20% tak vylezli akorát se napít, a slíknout.
Teď když jsem hodně pokropil lgnocel a vlhkost stoupla asi na 80%, tak vylézají i pres den, a smejdí po teráriu.
Zrovna na me holka kouka :-D:-D:-D

Dík za rady, odpovědi.
_________
Rodniik

plno hadů reaguje na zvětšenou vlhkost větší aktivitou ,80% je na gutky celkem dost , sám je mám na novinách nebo hoblinách zcela na suchu ale mají krabičky s rašeliníkem -tam se zdržují nepravidelně a většinou jen kolen svlékání nebo před kladením a taky v létě když teplota leze ke 30° .misky na vodu používám menší keramické aby se do nich nevešly na rochnění mají rašeliník .