Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem svlékání gekončíka

ještě bych měla jeden dotaz. Mé samičce je necelý rok a půl a stále se podle mne velmi často svléká. Svlékne se rychle, naprosto bez problémů.ale tak za 14-16 dnů, tak často se svlékala jako malá, potom tak za 3 až 4 tydny a ted zase již několikrát takhle často.Děkuji za radu.

Parazity určitě nemá, zranění myslím taky ne. Krmím ji většinou obden tak 4 cvrčky, přes léto měla koníky.Je čilá, vypada velice zdravě, pravidělně každy den vyměšuje, pouze několik dnů před svlekem ještě dřív než zbělá,tak ne