Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bílé "ťupky" kolem očí

Moje zelva ma jednou kolem oci neco jakoby bily prasek, neni to hodne,ale lokalne kolem oci, tak nevim, zda se ji loupe kuze nebo je v to treba v dusledku toho, ze ma v terariu hobliny..Nebo jde-li o neco vazneho o nejakou nemoc? Prosim napiste mi. Dekuju moc!

To se hodně těžce odhaduje bez fotky, pokud by se to podařilo vyfotit a vložit,tak by to bylo fajn. Že by to bylo z hoblin,to se mi nezdá,to by neměla lokálně kolem očí,ale všude po těle, pokud byste měli hobliny moc prašné a suché.Loupání kůže to taky může být,ale to by byly spíše šupinky než prášek...takže fakt těžko říct.Zůstává jí to tam i po okoupání???