Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pochlubte se - Váš vysněný chovanec

Zdravím, určitě většina z nás má nějaký ten chovatelský, těžko dosažitelný sen v podobě vzácných druhů plazů, ať už kvůli vysokým cenám, špatné chovatelnosti či absolutní nedostupnosti druhu, apod...Napadlo mě založit tohle vlákno s tím, že by jste zde mohli uvádět názvy, nebo i vkládat fotky Vašich vysněných terarijních zvířat, v tomhle případě pravděpodobně stažených z internetu. Určitě nejsem sám, kdo by se rád pokochal případnými fotkami vzácných plazů. Nevím, jestli se tohle vlákno chytne, ale kdyby ano, bylo by to určitě zajímavé ;-).

Je to pořád stejný. Potřeboval bych dopárovat svoje samečky Oedura marmorata východní i západní formy samicemi. A taky sehnat párek Oedura robusta. Nic extra, ale sehnat tyhle zvířata v tuto dobu, to je problém.