Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Phelsuma madagascariensis

Dobrý den chtěl by jsem si pořídit Phelsuma madagascariensis. a chtěl bych poradit jak jí chovat a tak jestli existuje o tom to druhu nějaká speciální kniha. Tímto jsem se chtěl zeptat jestli je nikdo nemáte na prodej pár. A mám terárko 70x45x80 to bude pro ně určitě stačit že ano?:-) Děkuji moc za pomoc

pokud je 75 nebo 80 výška tak pro pár to stačí ,knihy existují- day geko nebo nějak tak z cizojazyčných, u nás robimaus má myslím něco o felsumách/jestli už to vyšlo/na fauně jsou nabídky ale jestli začínáš tak je nejlepší nějakého chovatele navštívit skouknout jak nato