Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem T. marginata mesic nežere - co s tím?

mam doma asi mesic a pul zelvu t.marginatu ale ma uz asi pul roku.Nechce mi jist.Nevite nekdo cim to je?:-/
[mod]Změna předmětu, původně: ht (VH)[/mod][mod]Už to tu bylo mockrát - prosím, co to je ht? To přeci není smyslplný název příspěvku :) (VH)[/mod]

Především si zkontrolujte teploty v terku. Také by bylo potřeba problém trochu rozvést, stručnost dotazu svádí mimoděk k velice stručné odpovědi, navíc je potřeba vycházet z nějakých faktů. To že měsíc nežere je sice závažný problém, ale prostým konstatováním faktu nikdo na nic smysluplného zcela jistě nepřijde. :-)