Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CITES k želvě čtyřprsté

Ahoj, chtěla bych Vás poprosit, jestli byste mi mohl někdo poradit. Mám už něco přes rok želvu čtyřprstou, bohužel jsem ale neposlala dokumenty CITES k potvrzení hned a až jsem se k tomu odhodlala, prozměnu jsem je zase nemohla najít... Ted se mi to konečně povedlo. Zajímá mě, jestli někdo nevíte jestli z toho může být nějaký vážnější problém? Nemáte někdo takovou zkušenost? Tak jestli mi někdo dokáže poradit, předem Vám děkuji. S pozdravem, Jana.

Vzhledem k tomu, že výše "odměny" za nesprávný postup je v ČR závislá zejména na náladě a charakteru dotyčného úředníka, doporučuji opatrnou telefonickou sondáž.
Bude-li židle obsazena člověkem, hrozí symbolická pokuta, pokud vůbec. Bude-li tam dřepět neomylný úředník, mohl by být problém. Rozhodně to ale stojí za pokus, protože původní majitel želvu stejně na vás již dávno přehlásil.

žádnej problém nebyl...

Seděl tam člověk :-)
Jinak veškeré změny se musí hlásit do čtrnácti dnů od data uskutečnění. Pokud je náhodou na tom chovatel stejně, není nemožné se domluvit ale pochybuji o tom.
Nápady jako přepisování datumu atd. rozhodně nedoporučuji.