Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem python regius-agresivita

Hezky vecer,mam otazecku,jde odnaucit krajtu byt agresivni?mam doma samicku a chtel jsem ji koupit partnera od nas ze zverimexu,je mu cca 5 let a vypada zdrave,ale jakmile jsem otevrel terarko(prodavacky se ho desne bali),vyjel po me cca 5x po sobe,stocil se do klubka a jakmile jsem se priblizil tak zautocil.Nevim jestli by byl dobry protejsek k me krajtuli,ona je splachovaci,nemohla by to od nej odkoukat?protiklady se pritahuji ze?

se mu ani nedivim, bejt zavřenej ve zverimexu a denně čučet na ty haldy tupejch lidí, pokoušu i sám sebe :x: chce to zkusit,jestli je v dobrym stavu muže se rychle srovnat když bude mít kid, každopádně je lepší dávat k samici jen v době kdy se maj pářit...to mam taky zatim nedořešený :)