Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Setkání

Ahojte mám takový nápad, je zima a času je trochu více nechtěli byste udělat nějkaké setkání, žebychom popili, pokecali a podobně? Vím že bude složité se sejít z celé republiky to je asi i nereálné ale co takto třeba určitý region Já jsem z Chomutova a určitě je někdo z okolí co vy na to?

Je to velice jednoduchý: padl návrh, pro koho je to daleko, nebo nebude chtít přijet, tak nepřijede... :-D
Jinak já bydlím v Lounech, takže do Chomutova je to kousek... ;-) Každopádně by se dalo udělat nějaké posezení kupříkladu v Praze, tam se najde víc chovatelů a není problém se spojením. Já za sebe nejsem proti Chomutovu vůbec :-D, pokud bude čas...

Taky už mě napadlo, že by bylo zajímavé se setkat s někým, s kým si občas vyměním nějaký názor. Mně připadá nejschůdnější jako první setkání na burze, a to podle toho kam kdo jezdí. Tak třeba já to mám nejblíž do Brna a 23.11. bych tam chtěla opět jet.

Ahojte myslím si že je to docela v poho nápad. Jen si myslím, jak zde již zaznělo nerealné se setkat např. na místě co je pro někoho přes celou ČR. Mohlo by se, ale určitě udělat regionální setkání. Samotného by mě zajímalo kolik chovatelů je ve městě kde žiju a věřím, že bych nebyl sam. Setkání bych určitě bylo dobré zaznamenat. Kdyby se toto setkaní udělalo např. Opava třeba spojená s Ostravou či jen samotná Ostrava a Opava. Výsledek setkání poté napsat třeba zde na teraporadnu. Určitě by to bylo velice zajímavé i pro všechny ostatní kolik máme mezi sebou kolegů ve svém městě, teda aspoň těch co by přišli. Určitě by to bylo velice dobré pro předání info. Možná někdo namítne však od toho tu je teraporadna, ale vždycky je lepší osobně si předat info :-). Co vy na to? Možná by bylo ze všeho nej aspoň pro začátek vytvořit diskuzy elektronickou "kde kdo žije". Připíchnou okresy a každý by se zařadil. Taky by se potom lépe řešilo setkání chovatelů a věděla by se aspoň trochu jak bude vypadat účast. S pozdravem naja91
PS:omlouvám se za chyby

Taky souhlasím že je to dobrý nápad s tou nástěnkou,já jsem z Brna,tak že pro mě by bylo nej. Brno:-DJinak nejůeúší by to asi bylo po nějaké tera burze,kde by sme dali sraz a pak zašli někam pokecat:beer::puff:Jinak na tera burzu v Brně chodím pravidelně,tak by se to chtělo nějak domluvit s ostatníma kteří tam také chodí..?!