Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Setkání na burze ,kde?

Zdravim,tak tedy to vlákno založim já.Napište odkud jste a na jaké burze by jste se mohli objevit.Poté se lidé z různých míst můžou domluvit,kdo,kde a ským.Myslím,že je to jednodušší,než celorepublikový sjezd:-D

Můžete mě někdo napsat int. adresu kde bylo pěkně vypsany kdy a v jakym městě se burzy konají?!
Vím že bývají v nějvětších městech ČR: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, :x::x:, Liberec, HK, ..., Zlín.
V pátým nejv. městě ČR (skrývá se pod lebkama), kde bohužel bydlím se koná tak akorát velky ... (ježiš to by bylo sprosty slovo). Ani nechtějte vědět jak mi bylo když jsem se tuto informaci dozvěděl. No jo budu se s tím muset smířit, kdo by v této šáhlé děďině taky něco pořádal (akorát ožralci pivní festivali. Pivo rád mám, ale ten otřesnej fesťák ani náhodou

;-)Tak já jsem taky z Brna a na tera burzy v Brně chodím pravidelně,občas zajedu i do Prahy...Jinak jestli dovolíte tak bych se přidal taky k VH,Lachemu atd...Jinak znám akorát Lachesise:-[;-)Tak když tak domluvte nějakej čas a napište to sem nebo do pošty,nechám to na vás v neděli mám čas celej den..:beer::puff:

V Olomouci sem byl loni, nebo předloni na "burze" paní organizátorka mě ujistila, že návštěvnost bude velká a prostory také.
Tak jsem sbalil zvířata a vyrazil, po příjezdu na místo kdesi na kraji olomouce a příchod před kulturní dům velký cca jak větší rodiný domek me spadla čelist, ale i přesto jsem dal 200 za stůl a doufam, že se třeba něco prodá.Neprodalo...Za celou dobu přišlo asi tak 20 lidí většina rodiny s dětmi na čumendu.
Do teď mi paní leží pěkně v žaludku...

Arutha: Jestli se v OC konají jiny věci, tak jaképak????? To, že zde nebyl o burzy valný zájem jen potvrzuje moje přesvědčení o nízké inteligenci a absolutní zaostalosti místních obyvytel (samozřejmě nejen tohle).
Když jsem se nedávno dozvěděl, že se zde koná výst. ter. zvířátek a já se na ní okamžitě běžel podívat stejně jako Drápkovi mi spadla čelist s toho co jsem uviděl.... (nemůžu moje zděšení popisovat, byla by z toho slohovka).Prostě jsem se potřeboval někde vyplakat a tohle vlákno mě připadalo jako vhodné místo:-)

No, Olomouc drží pár hezkých prvenství, ale nijak se to netýká teraristiky, spíš kultury...jinak před šesti sedmi rokama bývaly slušný burzy na Ranči, ale pak to upadlo. Celkem bych je i srovnal třeba s HK. jinak bych viděl problém spíš než v zaostalosti a omezenosti místních (takoví jsou všude;-)) v mizerné propagandě jakýchkoliv dalších pokusů o burzu...burz už je dnes hromada, termíny se překrývají, na neznámou, málo propagovanou akci logicky nikdo nepojede (i z prodejců). Navíc je OC spádová oblast a mraky lidí jezdí na víkendy zase pryč, ale hlavní potíž byla ta propagace.

Jestli ymslíš výstavu ve Vlastivědném muzeu, tak tam jsem enbyl, ale tuším, že to byla fakt jenom výstava zvířat a tipl ybch si, že tam bylo těch pár kousků z DDM - prostě něco pro děti. Těžko čekat, že tam budou samý špeky...