Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blattanex

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dávkování blattanexu, nebo-li Detia insekten pásky. Je to prý náhražka,protože blattanex se už nedělá. Jde mi o to, že se informace o dávkování hodně liší. Podle návodu na obalu bych tam měl dát tak necelý centimetr čtvereční na 250 litrů terária. Někteří chovatelé říkali, že mám dát na terko 100*50*45cm pásek velký 3*7cm což mi připadá moc. Jiní 2*3 cm.A taky délku umístění v terku je různá. Někteří píšou 3 dny a dost a jiní klidně měsíc. Díky

Já jsem si sice detia pásek sehnala (pár cm2),ale teprve teď mi došlo, že ho asi nebudu moct použít, protože krmím živými cvrčky, kteří skotačí po terárku, a to by v přítomnosti zabijáckého plynu nejspší brzy doskotačili. Máte někdo zkušenost s tím, jak vydrží cvrček naživu v terárku s umístěným detia páskem? Případně, když místo toho použiju na roztoče Frontline, nebudou mít pak gekoni problém cvrčky odlovit (budou jim "smrdět" a vystraší je, nebo tak nějak...)?