Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pochlubte se - Boigy

Zdravim,
Docela by mě zajímalo ce chováte za druhy z rodu Boiga. Docela mě tato zvířata dost zaujala. Je mi jasné, že asi nejčastější budou dendrophili a hlavně B.d.d. a B.d.m., ale co třeba ostatní poddruhy? Co takhle znám lidi tak vim asi tak o 10 druzích co se zde chová, ale neznám všechny. Tak se pochlubte. Jde mi hlavně o Boigy ne o jiné užovkovité, kterým se říká Bojga jako například Chrysopelea.
Děkuji

Díky kluci.

Ivoši ,bohužel cyaneiky jsou zamluvený.
Jinak Danio to skoro trefil ,nigricepska žere cyaneu.;-)

Latifasciaty celkem dobrý ,mám pár.
Na fotce je samice ,ta bere v pohodě skákavky.
Samec je menší a dělá trochu ofuky ,toho jsem zatím jednou nacpal a jednou si vzal sám hole,
takže doufám ,že se taky rozjede.:-/

Tahle myši taky sama nebere ,musím jí je zabíjet a vrazit do tlamy ,pak už to sfutruje sama.
Ale taky je to svině vybíravá ,ke gekonoj ani nečuchne a když jsem jí dal krpatou nasicornisku ,tak z ní měla panickej záchvat.:-D
Na to ,že žere jak když nežere ,se ale samce drží zdatně. Jsou + - stejný i když on žere od začátku sám.