Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Agama vousatá - Nemoc?

Zdarvím, o víkendu žena objevila své agamce u zadečku něco co nevím jak popsat prostě to vyčnívá přímo z kloaky a podle mě to tam být nemá. Nevíte někdo co by to mohlo být? Od té doby skoro nelozí je spíše pořád na stejném místě a sama potravu neloví.
[http://img440.imageshack.us/img440/3791/p1070117kl3 .jpg]

Fotka je dost rozmazaná, ale pokud by šlo o nějaký druh výhřezu kloaky, tak určitě běžte k veterináři se specializací na plazy. Zvlášť, pokud se to zvíře teď chová apaticky. Jestli se jedná o výhřez, mohlo by se to dát zpátky pomocí mokré houbičky a jemných rukou (radši bych to sám nedělal)... ovšem netvrdím, že se o výhřez skutečně jedná, s tímto druhem "zranění" nemám žádnou osobní zkušenost.