Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán zelený - stará kůže

Dobrý den,potřeboval bych poradit.Mému legovi zůstává po svlečení na laloku a spodním pysku stará kůže,na dotyk je tvrdá,poradte jak docílit aby se toho zbavil,ručně mu to ani nezkouším odstranit asi bych ho poranil.Rosím mu často občas i koupu,děkuji předem za rady.
Změna předmětu, původně: Leguán (halapremek)

Zřejmě bude problém v podmínkách chovu, nedostatečná vzdušná vlhkost. Jakou má vlhkost v teráriu? Pomohla by fotka, pokud je to opravdu jen kůže, stačí většinou zvýšit vlhkost, častěji koupat a pokusit se to opatrně oloupat. Jinak pysk leguáni opravdu nemají ;-)