Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Březí chameleon jemenský

Zdravim,chtěla bych poradit mám v terárku 4 chameleony dva samce a dve samicky jedna samička je nejspíše březí je zbarvena do hodne tmavé barvy a ma tyrkysove a žluté flíčky chci se zeptat jak postupovat co dělat nemám s tím žádné zkušenosti tak prosim o radu.Díky

Nic moc neřešte,pokud dodnes prospívali všichni spolu (to terárko by stálo za obrázek), tak to snad půjde i nadále.
Pokud budou samci přespříliš asertivní až dotěrní, tak samičku raději oddělte.
A až samice začne hrabat (to se nedá přehlédnout), dejte jí do terária nádobu s vlhkým pískem cca. 15 cm hlubokou a odspodu nahřívanou (topný kámen). Dále viz. inkubace.
Mnoho štěstí a úspěšný odchov.