Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stara kuze

poridila jsem si nedavno legiho,uz ma tak 2 roky a na ocasku ma celkem dost stary sedy flek se starou nesvlecenou kuzi,macela jsem mu to a ntiram betadine ale je to dost takove zhutnele a kdyz mu to chci trochu odloupnout tak ma pod tim uz zivou tkan,muzete mi nekdo poradit cim bych mu to mohla natirat aby se mu to oloupalo samo?a bez nasledku?jak mam poznat ze to nekrotizuje a jak je to nebezpecne?dekuji za rady

no ja nemam moznost si do pocitacu hodit fotky,ale po namaceni milimetr sel sloupnout a bylo tam dost kuze,stare kuze,mam ji par dni a puvodni majitelka o spaleni nic nevi a toho fleku si taky asi nikdy nevsimla,tak nevim.ale spaleninu bych snad aji vyloucila protoze v puvodnim terariu byla zarovka myslim dost daleko a flek je u korene ocasu,tam se snad ani spalit neda.ma toech vrstev tam tolik ze se ta cast snad nikdy za ty 2roky neloupala,co ted s tim kdyz je toho tam tolik?je to velike asi 2x2cm.