Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem užovka červená svlečka

Ahoj lidi, bohužel potřebuji radu, jak jsem se zde dočetl o problémech se svlečkou a postupných problémech tak mi vychází z ohledání mého hadíka, že jej asi napadli roztoči. A díky nim se ani nesvlékne v celku. Proto Vás chci požádat o radu jak bojovat proti roztočům či co mohu udělat aby se to zlepšilo? Předem děkuji za odpověď. j.varecka@seznam.cz

Našel jsi nějaké roztoče?? Nebo jen soudíš podle potrhaného svleku. Je hloupost zbavovat se parazitů, pokud žádní nejsou. Stejně jako je hloupost léčit zdravého. Jinak o zbavení se roztočů tu bylo napsáno opravdu mnoho - stačí dát do vyhledavače roztoči. ;-)