Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem japalura splendida

Zdravím mám zájem o chov těchto drobných agam.jak velké potřebují terarium?nebylo by možné chovat je spolu s chameleonem jemenským?nemáte někdo typa na chovatele který je chová?? děkuji za odpovědi...

Nevim, zda vubec na to odpovidat, ale ... Pokud si prectes neco tady na TP, tak prijdes na to, ze obecne tady mame averzi k chovu vice druhu po hromade, natoz druhu, kteri vyzaduji uplne jine podminky! Japalury nejsou snadni chovanci a co vim, tak je tu nikdo nemnozi - pokud ano, jedna se spis o dovezene brezi samice. Rekl bych, ze chovatelsky je to spis takova vyssi odborna, zatimco CHC je střední :) Urcite pocitej s tim, ze budou chtit hodne svetla, dost vlhkosti a IMHO i nocni poklesy teploty. VH