Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem osmák degu

Ahoj lidi, nemáte někdo kontakt na nějakého solidnějšího chovatele osmáků? Brouzdala jsem internetem, ale nic mně příliš nezaujalo a nikde jsem nic moc neobjevila. Kamarádka by si chtěla pořídit dva osmáčky čistě jako mazlíky. Předem všem díky...;-)

To jsem zkoušela, jasně, že něco jsem našla, ale nic nmě příliš nenadchlo a proto jsem se obrátila sem, jestli někdo neví něco konkrétnějšího a nemá nějakého chovatele, s kterým má nějakou zkušenost.....však jsem psala, že internetem jsem brouzdala;-)