Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem menší brouček u cvrčků

Dobrý den, chci se zeptat, koupila jsem nedávno na burze sklenici cvrčků, kde jsem při vysypání do boxu našla malé tak 7mm černé brouky, nechala jsem je zatím se cvrčky dohromady, ale teď mám obavy, zda jsem je radši neměla vyhodit. Cvrčky mám pro gekony, otázka je, zda ty černé broučky budou také jíst, přeci jen mají trošku tvrdší krovky. Díky za odpověď.

potvrzuju...larvy alfitobiu jsou pro pavouky vyborny. Clovek, ktery chova cvrcky je ma ale zvlast, protoze se u nich pry hrozne rychle mnozi a snizuji produkci. Dokonce na nejakou dobu tyhle potemniky uplne prestal chovat, protoze mu nechtene lezli ke cvrckum. Fotku larev mam na strankach chlivek8%20hmyz.html, tak zkuste mrknout, jestli je to ono. Jen to ale podle vseho neni A. laevigatus (ti jsou zdibec chlupatejsi), ale A. diaperinus...