Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lišty na posuvná skla

Ahoj všem.Chtěl bych se zeptat,čím lepíte na terária lišty na posuvná skla.Já je lepím silikonem,ale nic moc po nějakém čase se mi odlepují.Podotýkám,že vše je důkladně odmaštěno.Díky za radu.;-)

Dnes jsem objel celé město, at už nějaké hobbimarkety nebo přímo stolárny s prodejnou + sklárny všude na mě hledí, že jsem první co něco takového potřebuje...

Jinak at nezakládám nové téma, na bočních stranách terária dělám větrání, mám tam pletivo co má čtvercové díry 15mm. Myslíte, že to takto můžu nechat? Protože mě napadlo, že si tam varan prostrčí nohu a nějak si ji zlomí to bych nerad, zatím je menší tak tu nohu by tam prostrčil... Má s tím někdo zkušenosti? Mám dát ještě přes to hrubé pletivo nějakou třeba plastovou sítku?

přikládám fotku:
[http://tera.poradna.net/file/view/17289-fotografie 1281-jpg]