Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cvrčci - kladiště

Nikde jsem na netu nenašla bližší info o tom, co se dělá s kladištěm, když jsou v něm nakladená vajíčka. Názoru je plno, ale ne přímo popis, co s kladištěm. Jako že se musí dát do inkubátoru, ale já kladiště vyndala, dala do větší nádoby a uzavřela a ejhle, po dvou dnech se začaly tvořit pavučinky (že by plíseň?). Můžete mi napsat někdo své zkušenosti? už mám plné další kladiště (jsou moc aktivní holky)::). Díky za rady.

ahoj... já nechal kladiště od cvrčků na terárku s užovkou a malí pardi se začli úspěšně líhnout... teplotu jsem neměřil ale kolem 28°C to bylo... nicméně nic mi neplesnivělo:-/ díkybohu...napadá mě lignáč proprat ve slabě růžovém roztoku hypermanganu.... ale nevím jestli je to dobrý nápad, nicméně já měl zase problém ten že mi pak mikráči pochcípali:-/:-(