Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto prázdné terárium

zravím všechny chtěl pomoci poradit co s teráriem 50x50x40 chtěl bych nějakého hadíka jen nevim kterému by toto terárium vyhovovalo předem díky moc za napsání

Zdravím. To je sice pravda, že boaedon dorůstá metr, ale jen samec. Samice má o pár desýtek centimetrů více a i tak si myslím, že rozměry nejsou moc velké ani na toho samce. O 10cm širší terárium už by bylo myslím dostačující. S korálovkama taky neporadím, mám jen hondurensisky a na ty je to opravdu malé;-).

Lidi, mrzí mě to, ale takovéhle příspšvky mažu - s rozhodností nepomůžeme. ej nutné nastudovat co možná nejvíc možných zdrojů a pak se prostě do něčeho vrhnout - postup mám terárko a co do něj si ymlím je špatně. Stačí tady hledat... Sorry, zamykám. VH