Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Chov agamy

Ahojte,rozmyslim se o chovu agamy fous.Muze my někdo poradit o jejim chovu.Cetla jsem něco malo v literatuře.Agama se mě libi-Mame doma uzovku ružovou,je Agamy chov podobny?

Promiň, ael tohle není poradna pro ňuchňání s mazlíčkama. Terarijní zvířata potřebují zkušenosti a ty se dají sebrat jedině tím, že budeš číst, číst a číst. A to ty zjevně neděláš - jednak bys nepoložila takhle hloupý dotaz a druhak bys věděla, že není žádná užovka růžová. Takže, až budeš chtít poradit něco o chovu, tak, prosím, něco konkrétního, jako jakou lampu a pod., ne obecné otázku "Jak se chová...". Vlákno zamykám, leč nejen mě připadá hloupé. VH