Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koralovka prestala zrat

mam mlade koralovky sedlate, ma zhruba 40cm, dosud zrala bez problemu, ale uz minuly tyden si nevzala holatko a dneska se k nemu taky nema...nevite nekdo, cim to muze byt? podminky v terariu se ji nijak nezmenily, celou dobu se plazi po terariu a tvari se hladove, ale kdyz ji dam holatko (krmim zivymi), tak nic...a to driv byla schopna zrat i ve stresovych situacich i pred svlekanim...:-|

tak minuly tyden si hole (uz skoro polomrtve) vzala a tento tyden zase nezrala...v sobotu ji v Ladvi poridim jina, jestli to neni treba tim, ze by ji mysi z jednoho chovu "nevonely", ale fakt jsem bezradna...opravdu nikoho nic nenapada?? prosim..

ja ji holatko nechavam v terarku celou noc, protoze holatko ji nepokouse...tomuhle bych se rada vyhnula, nastrihavani by mi asi zas tak nevadilo, ale zabit to hole by mi asi delalo trochu problem...hlavne nechapu, proc tak z niceho nic prestala zrat, kdyz predtim dlabala jako zjednana...:-(