Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JUVELINE IGUANA - jak krmit?

Dozvěděla jsem se, že je vhodné dávat legoušovi krmnou směs-granule JUVELINE IGUANA od KAYTEE, ale nikde jsem se nedočetla, jak. Jestli namočené nebo jen tak a jaké množství. Může mi někdo poradit? Děkuji
[mod]Změna předmětu, původně: dotaz (Melda)[/mod]

Granule (jakýkoliv) bych doporučoval zkrmovat jen příležitostně a v malém množství. Prostě z pixle jemně posypeš leguání směsku s krmením (granule v žaludku nabobtnají a když jich leguán sežere moc, může dostat zácpu). Namočit je nemusíš, ale legoš musí mít možnost se kdykoliv napít - to i bez granulí.