Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rosení

Jk často byste doporučili rosení mláděte gutky ? Má cca 3 měsíce, teplota 27°C, terárko 70×50×50 = vך×d...Vím že terárko je na malou gutku velké, ale to není podstatný..Dozvěděla jsem se všude rozlišné informace, já teda momentálně rosím kždý den ráno...

gutky nerosim vůbec ,substrát jsou bud noviny nebo hoblovačky/smrk jedle/ ale v terarku mam stale krabičku s vlhkým rašeliníkem-hadi tam lezou jedině před svlekem většinou tam najdu svlečku zasukovanou do mechu osobně si myslím že časté rosení zrovna gutkám nevyhovuje