Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodné pozadí pro leguána zeleného (Iguana iguana)

Zdravim vas dobri lide!
Tak jsem se konecne regl:)
Mam na vas mensi dotaz...Potrebuju udelat do sveho teraria nejake pozadi...OSB desky se uz okoukaly a tak jsem se rozhod, ze po zkouskach se na to vrhnu 8-)
Jelikoz obyvatel je ctyrkilovy leguan, ktery urco jeste poroste, tak bych byl rad, kdyby pozadi bylo dosti odolne vuci jeho cetimetrovym drapkum :)
Nemam zvlastni maroky, snad jen, aby pozadi nebylo moc tezke - ten kolos co tu v obyvaku mame uztak vazi dost a statika se mi volat nechce:) Dale bych si predstavoval, kdyby pozadi bylo odnimatelne. Predstavuju si, ze by na jednom miste byl jakysi vodopad, takze stena by mela jit od vrchu smerem sikmo - aby mohla stekat voda. Asi bych nechtel pouzit jako zaklad montazni penu - spis polystyren nebo jiny zaklad. Jinak tvorba pozadi by me nemela zruinovat:)
Cetl jsem uz mnoho clanku o pozadi to terarek, ale bud se venuji hadum, kteri jsou lehci a bez drapku, nebo necemu uplne od veci. Navic mam uz v tech nazvech vselijakych pripravcich sileny chaos :(
Kouknete na moje terarko a dejte prosim nejaky TIP. terarko
Rormery rohovych zdi jsou 2,2 m (d) x 2,5 m (v)
Omlouvam se za sloh. Predem dekuji. A omlouvam se, pokud jsem zalozit zbytecne vlakno

Hele lino na zemi je vcelku dobré až na to,že naši legové je začali v rozích trhat,takže budeme dláždit.V ZOO v Brně u vlků jsou umělé stromy a to by bylo to pravý ořechový,jen zjistit z čeho to dělají.Dalo by se pak udělat jak pozadí tak větve(rostlé větve u většího lega dost trpí)jen v jiné struktuře. Už jsem rozhodila sítě, ale nevím nevím.