Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz na věk

Dobrý den.chtěla jsem se zeptat jestli se dá nějak přesněji určit stáří krajty.Mám samici 94cm dlouhou.dostala jsem ji asi před 3mi měsíci.minulý majitel mi tvrdil že má 2roky.Kamarádka má asi o třetinu menší samičku a říká že má taky 2 roky.tak teď nevím jak je stará ta moje a jestli se to dá podle něčeho poznat.poraďte mi prosím.děkuji všem za odpověď.

Podle délky to poznat nejde.Je to jako kdyby ses ptala jestli víme koli ti je let když máš 100cm dlouhé vlasy.Může růst rychleji , když ji dáváš velkou potravu a má dostatečně velké terárko.Nebo pomalu , když ji máš v krabičce od sirek a dáváš ji celý život myšky.:puff: