Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem roseni terarka

potreboval bych poradit ohledne roseni teraria pri svleku jaka by mnela byt vlhkost v terarku (%) a od kdy trva obdobi destu a sucha a do kdy odpovedi muzete zasilat i na majl BlooW1@seznam.cz,jeste bych se chtel zeptat jak poznam kdy uz mam krajtuli davat 2 myski a nebo kdy zhruba zacit s potkany.krajtuli je 6 mesiucu a je dlouha cca 60 cm

ahoj, máme o chvili starší hádě než Ty a od půl roku už dáváme dvě myšky 1x cca za 10 občas se spozdíme, ale venku by taky pravidelně nežrala.
Hada nerosíme, jednou za dva dny prolejeme podestýlku /jungle erth/ cca 1l vody ve vlhké půlce tera okolo misky s vodou a vlkost mezi 50-60% drží stále stejně. v suchém období jí to naprosto stačí aby se nám svlékla v celku.
v období dešťů jsme podestýlku zalévali asi dvěma litry vody a vlhkost byla super mezi 60 - 80%.
výška podestýlky je 3 - 4 cm a voda se do ní nasákne jen v té vlhké části tera, takže jinde je krásně sucho a had si může vybrat. období dešťů a sucha jsem tu také někde četla, tuším že se období lámou přbližně v březnu a říjnu.
přeju ať se hadíkovi daří.