Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Transport ještěrek

Můžete mi prosím poradit, jak přepravujete v zimě svoje ještěrky? Chtěla bych jet na burzu pro agamu vousatou a nevím jak zajistit abych nepřivezla domů jen rampouch.

Děkuju moc za všechny typy, jetště zvážím který bude pro mě a mého budoucího mazlíka nejvhodnější. Ještě bych pro vás měla jednu prosbičku. Tady na teraporadně jsou samí hodní lidé a jeden z nich mi v jiném vlákně slíbil zadarmo udělat zářivku. POtřeuje po mě ale její přesné rozměry, a to co nejdřív. Jsem na koleji a nemám tu metr. Mohl by prosím někdo PŘESNĚ OD JEDNOHO HLINÍKOVÉHO KONCE K DRUHÉMU BEZ KONTAKTŮ změřit zářivku repti glo 10, 30W velikost 90. 90 cm přesně určitě mít nebude a o to tu jde.Pokud se mi tu sejde více měření, bude to jenom dobře. Předem díky.