Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem užovka tenkoocasá nežere

ahoj. Potřebovala bych poradit. Mám doma užovku (asi 2 roky stará) a před pár dny se začala chvat divně. Nejeví o nic zájem, má stále otevřenou tlamu a teď začala i odmítat potravu. Mohl byste mi, prosím, někdo poradit?
Děkuji

No,já myslím,že by to mohla být rýma.Zvýšila bych teplotu.Rýmu jsem léčila obyčejným vitamínem C (celaskon).Rozpustila jsem jednu tabletku ve vodě.Za pár dní byla v pohodě.Je volně prodejný.Dávej čistou vodu s tabletkou denně.Jestli to nezabere do týdne nebo by se objevily ještě další potíže,tak veterina.