Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení hada...možné problémy?

Dobrý den.
Poprosil bych o radu. Chovám E. guttata (2,5 roku-samec 95cm) a po dneštním krmení (které probíhalo jako vždy bez problému) jsem si všiml, že má uprostřed spodní čelisti jakoby vytáhlou kůži (bouličku-nevím jak to přesně popsat) a vypadá to, že ji i při tom krmení lehce popraskala kůže mezi šupinami (možná žilka). Chci se zeptat jesltli mám nějak zasáhnout (aby se ji to třeba nezanítilo), nebo to nechat na hadovi samotném. Poklad mám směs křemenného písku a křemenného štěrku.
Díky moc za odpovědi.

fotka bohužel nebude-z fotáku na mobilu je to prd vidět. Bylo to způsobeno tou velkou kořistí. Předtím jsem mu dával stejně velký a bylo vše v pohodě. Tedka jsem se na ni dival a už to trošku splasko. Myslím že si s tím poradí sám. Jen mě vylekala ta krev.