Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kouše a je agresivní

Čus všichni. Jsem začátečník a koupil jsem si užovku před třemi dny.kousla mě při manipulaci.dal jsem jí holátko.totiž pulku,
protože bylo mražené a při manipulaci se mi nějak zlomilo.:-)ihned jak dopapala jsem jí dal další půlku a
v mžiku bylo opět vní.stale se snaží útočit.má hlad nebo co dělám špatně?

rozmrazil tak napolo:-/

No tak to je snad myšleno jen z žertu.Se ani nedivym,že tě chtěl kousnout.]:(
Hadi se dají krmit i mraženou potravou,která se musí v teplé vodě rozmrazit.Nevím jak je had velký,jestli se jedná o mládě,tak je vhodné krmit 2x týdně co se do něj vejde.Půlka holátka a ještě mražného je velmi málo.To že útočí je projev strachu.Mládata většinou koušou do všeho co se hýbe.Čím jsou starší,tím se uklidnují.;-)