Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkaly, trus, extrement.Jak kdo chce.

Zdravim Vás.Přeem nevim, jestli je tato kategorie ta správná, nebo ne.Ale chtěl jsme se zeptat, jak vypadaji vykaly od hadů.Jsem zacatecnik a chtel bych si hada poridit.A ted premyslim nad podestylkou pod hada.A vubec nevim s cim mam tu cest.Jestli s pevnym trusem, nebo ridkym.Ani nevim, jak to vipada.je mi to opravdu trapne psat zrovna o tomhle, ale nema nekdo z Vas treba foto, jak to vipada?A jeste jedna vec, moci had, nebo vse je v tom jednom vykalu?Opravdu je mi trapne o tom psat.Ale zajima me to... Dekuji, za kazde info a foto.

tak hadí trus je tu již vyfocen,tedy není potřeba nějako popisovat,idkyž taková fotka nodokáže popsat hmatové,čichové a chuťové vjemy,tak ti rád poradím já.

Na ohmat je hadí lejno většinou studené,pokud to teda nevyčíhneš rychle,a řekl bych hutné,prsty se jemně boří do stolice,do žlutavé tuhé moče o poznání víc.

Hadí trus smrdí nejintenzivěji prvních pět hodin a dále po více než 10dnech,záleží na vlhkosti a teplotě v teráriu.
Vůně je vtíravá a jemně aromatická,s nádechem zatuchliny a kaktusových plodů a s kravincovým ocasem.

a k chuti,syrová hadí lejna pojídat moc nejdou,hodnoty potraviny dobydou až po kuchyňské úpravě přejití varem nebo smažením.
syrová jsou trpká,hořko-slaná,přirovnal bych to k nezralým trnkám.
tuhá moč je nasládlé málovité chuti.
;-)