Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epicrates Cenchria Cenchria info

Zdravim , chcem sa spytat ake mate skusenosti s tymito hadmy , myslim agresivitu velkost terarka , vhlkost ... A hlavne s chcem spytat ci smrdia alebo ci vydavaju nejake pachy alebo pachnuce tekutiny , Niekde som cital ze vylucuju nejaku tekitinu specialnu. Rad by som mal hada v obyvacke a nechcel by som aby smrdel. Vdaka

Takze mam doma jeden kousek tohoto prekrasneho hada a agresivitu jsem u nej nepozoroval,snazim se snim hodne manipulovat aby si zvyknul na muj pach a hlavne krmim mimo terarko,at si nezafixuje ze otevreni terarka znamena jidlo a je naprosto v pohode.Vlhkost je horsi pri svlekani potrebuje opravdu vydatne rosit jinak se v poradne nesvlekne a musi se dosvlekat rucne.NESMRDI,ale casto kadi ,tak se po nem musi skoro denne uklizet!Jinak jsem nic zvlastniho nepozoroval.