Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DLOUHÁ NOC 2008

Vážení přátelé!
S blížícími se Vánocemi se opět neúprosně blíží i další ročník (letos již 7.)naší vánočně-terarijní akce. Letošní teraristická Dlouhá noc se bude konat 20.12.08 od 17:00 tradičně v prostorách DDM Déčko v Náchodě. Všichni jste srdečně zváni!
Občerstvení, ubytování a bohatý program samosebou zajištěn.
Všechny zájemce prosím o včasné potvrzení účasti nejpozději do 18.12..NUTNÉ!!!!!!!!!!!
(kapacita sálu, zásobování atd.)
Minulé ročníky můžete shlédnout na http://www.sweb.cz/exotarium/exotarium/akcevystavy. html
Za kolektiv náchodského exotária
Luděk Sýkora

[http://img155.imageshack.us/img155/3523/dnoc08bg9.j pg]

Dovolil jsem si upravit odkaz, původní byl nefunkční (carlos);-)

Bohužel se to kryje s burzou v Ostravě a pak už by se to do Náchoda stíhalo blbě, jinak by mě to dost lákalo(zajímavé přednášky, kouknout na zvířata). Byl jsem kdysi v Náchod. déčku ubytovaný během vodáckého tábora:-D To tam byl ještě na zahradě Milhaus a exotárium bylo asi v plenkách(nebo nás tam nepustili).