Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pokousaná krajta královská :(

Ahoj, asi před měsícem jsem obvykle krmil mojí krajtu královskou (95cm,, 2roky) živým potkanem. Ale tentokrát byl potkan rychlejší krajtě jsem jen tak tak zachránil život :( Bohužel přišla o oko, ale už je docela v pořádku. Akorát od té doby odmítá jakoukoli potravu, tak mam o ní velkej strach :( Už jsou to skoro dva měsíce, co nežrala...Zkoušel jsem začínat s malou, mrtvou, laboratorní myškou, ale bez úspěchu. Nemáte někdo s tímto zkušenosti? Díky moc

loading...

Inu povede se....Proto krmim zabitou potravou... Ale k tematu, mne osobne se na rozkrmovani regin vyborne osvedcili zlati krecci....Doporucuju experimentovat s velikosti, pohlavim....Od veci by nebylo zkusit i mastomys, ale pozor, jsou to taky docela dravci:)
Tak hodne stesti