Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rvačky mezi pískomily

Mam dva piskomili pul roku, kteri spolu bez problemu zili.Ted je samicka tehotna a samecek ji porad otravuje.(vite jak to myslim;-))Ale ji to stve, takze se zacli prat a musim je mit oddeleny:.(:.(.Nevim co mam delat,za par dni bude mit mlady.Doufam ze ho to prejde ale nevim.Stalo se to nekomu?
Změna předmětu, původně: rvačky (GG)

No newim jak to s tebou je ale pokud chovaáš hlodavce tak by si mel neco o nich snad vedet ne? Když máš 1 samičku a 1 samečka = mlady %potíže se samičkou = kazdej do jiny klece a az mlady odrostou tak zkouset seznamovaní (je mozny ze sameček se muze cítit ohrožen mladymi samečky a muze je zabít:x: ale snad by nemel byt problem