Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chamik nám nejí

Ahoj, pořídili jsme si chamíka a už čtyři po odvozu ze zverimexu nám nejí. Je to hodně divný nebo si ještě prostě nezvykl na nové prostředí a terárium? Terárko bych měla mít zařízené správně, dbala sem na rady odborníků ze zverimexu a koupila vše, co mi poradili. Nevíte proč stále nejí? Děkuji za rady...

Čtyři co?.. hodiny ...dny ? Předpokkládám dny. Jak jsou velký cvrčci? Neměli by bejt větší než pul jeho hlavy. To by mohl bejt problém. Jak je starej? Dospělák si zvyká dýl než mládě. Jo a mládě jestli je hodně malé, tak bych sehnal mikro cvrčky..