Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemocný chameleon jemenský

Dobrý den!Můj"Draco"začal asi před týdnem špatně došlapovat na levou přední-bez otoku či jiného viditelného poranění.Byl jsem u lékaře,ale ten se nezabývá terar.zvířety.Dnes už má Draco i nějaké křečové stahy,špatně leze,a špatně omotává ocas kolem větví.Barvy mění normálně.Začal být i více agresivní-dřive fpoho.Vitamíny dostává-Reptimineral C/1x týdně.Jedl i ovoce,zeleninu,ale už mu moc nejede,a ani cvrčci ho už nelákají :.( Bojím se že umíra,bo co.Díky za každou radu.
Změna předmětu, původně: Poradíte? (halapremek)

Nenapsal jsi ani jak je starý, ani v jakých podmínkách ho chováš, jaké má osvětlení - jak umístěné atd. atd. Obávám se, že se bude potýkat s avitaminozou, avšak to je pouze můj tip založený na nevelkém množství informací. Ono by nebylo špatné zajít k vetovi, který se terarijními zvířaty zabývá.