Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem žabák je čudný

čauko ja chovám samca phrynohyas resinifictrix a kupil som mu nove terarko este pred vianocami a on v nom nikdy nechiti cvrckou tak som sa mu ich snazil dat pinzetou ale odmietal tak som mu dal zophobasa a toho zozral a teraz zasa nechce zrat a neviem preco moze to byt z toho ze som mu dal ako novy podklad do terarka lignocel a vzdy ho na sebe nanesie vela?chovam ho v terarku 45*45*60(d,š,v)dávam mu odstátu vodu z flašky má tam broméliu a teraz mu tam idem dat ficus teplota 20-25stupnou a vlchkost do 90percent z coho to moze mat?dakujem za odpovede

První věc co mě napadá je že je žabák stresovanej z novýho prostředí a proto nežere (jinak těch příčin může být víc)... nerušil bych ho a cvrčka podával až tak za dva dny..jestli teda vypadá zdravě a prostě jen nežere.

cauko teraz zase prestal zrat uz nezere asi 6 dni a neviem preco moze to byt tym ze som mu tam teraz pozmenil vnutro terarka a dal som mu tam nove rastliny neskodne pre nho moze to byt aj z toho??ze som mu pozmenil prostredie v tera???diki za odpovede vsetkym inak nejavy sa ziadnym zranenim ani niakou otravou a dokonca ani nechudne a asi o 4 rano dnes aj krkal a strasne hlasno takze neviem z coho to je????velmi dakujem za vsetky odpovede a rady